O mnie i moim blogu

Dzień dobry, dzień dobry!

Nazywam się Iga Delegiewicz i miło mi powitać Cię na mojej stronie.

To miejsce poświęcone jest przede wszystkim samoakceptacji i pewności siebie. To właśnie z tym mamy największy problem. 

Wiem o tym doskonale, ponieważ przez lata się z nimi borykałam. Porównywanie się do koleżanek z klasy i pięknych kobiet prezentowanych w telewizji. Patrzyłam w lustro i widziałam wiele niedoskonałości – szerokie biodra, duży brzuch,… Nawet włosy, które teraz uważam za mój atut, kiedyś były powodem mojego wielokrotnego płaczu.
Dziś są to już dla mnie tylko wspomnienia. Dlatego powstała ta strona; abyś razem ze mną pracowała nad pewnością siebie i tym, co jest Ci w tym momencie potrzebne.
Wiem sama jak ważne jest wsparcie – nie tylko naszych bliskich – ale także osób, które przeszły już przez tę drogę. Z przyjemnością wyciągam do Ciebie rękę, aby być z Tobą – w momentach radości, ale przede wszystkim smutku, bo nikt wtedy nie chce być sam.

Na tej stronie nie będziesz się nudziła. Regularnie dostarczę Ci także dawki motywacji, ciekawych materiałów do pobrania, (mam nadzieję, że fajnych) polecajek i wiele, wiele więcej…


Co mogę powiedzieć o sobie?
Studentka, szczęśliwa kobieta, kochająca i kochana córka, siostra, narzeczona, wnuczka, ciocia,…
Od 2017 roku do teraz prowadziłam bloga lifestylowego, który był dla mnie możliwością oderwania się od rzeczywistości. Teraz od życia oczekuję czegoś więcej – misji, jaką jest pomoc kobietom.
W czerwcu 2019 roku miałam okazję uczestniczyć na See Bloggers, co dodało mi jeszcze więcej chęci do działania i sięgania po więcej.

Mam nadzieję, że będziesz czuła się tu dobrze!